“Nabierz wprawy w prawie – prawne aspekty wolontariatu” – szkolenie online 27 października 2021 r.

08-10-2021

Zapraszamy na szkolenie on-line dla koordynatorek/-ów wolontariatu pn. “Nabierz wprawy w prawie – prawne aspekty wolontariatu”. Szkolenie poprowadzi Bartosz Wilk.

Szkolenie jest próbą odpowiedzi na najbardziej palące i najczęściej zadawane pytania związane z zagadnieniami prawnymi, z którymi stykają się koordynatorzy wolontariatu współpracując z ochotnikami. Nie zawsze, my pracownicy Centrum Wolontariatu jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie, jednoznacznie odpowiedzieć i rozwiać wątpliwości. Dlatego poprosiliśmy o pomoc fachowca w kwestii prawa.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: TUTAJ

Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli organizacji/instytucji ze Szczecina oraz województwa zachodniopomorskiego.

Szkolenie odbędzie się 27 października 2021r. od godz. 16:30 do 19:30

Korzystamy z platformy ZOOM. Osoby, które wypełnią formularz otrzymają link do spotkania drogą mailową.

Bartosz Wilk – radca prawny, kierownik realizowanego w Zakładzie Nauki Administracji na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego projektu naukowego pn. Instytucja inicjatywy lokalnej jako forma koprodukcji usług publicznych, w ramach którego przygotował rozprawę doktorską poświęconą praktyce funkcjonowania tego narzędzia prawnego. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych i popularnonaukowych, poświęconych funkcjonowaniu administracji publicznej, dostępowi do informacji publicznej, prawu samorządowemu oraz partycypacji społecznej. Finalista IX edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – Liderzy jutra 2020.