Szkolenie online: Doskonalenie umiejętności pomagacza

Zapraszamy serdecznie do udziału w szkoleniu online prowadzonym przez Karolinę Flacht: Doskonalenie umiejętności pomagacza, czyli jak świadomie dbać o tych, którym pomagamy?

Chciałbyś/abyś rozpocząć działania wolontariackie w instytucjach, które zawodowo zajmują się pomaganiem, ale zastanawiasz się jak przygotować się do pracy z drugim człowiekiem? A może już współdziałasz w instytucjach, które pomagają drugiemu człowiekowi ale czujesz, chciałbyś/abyś odnieść praktykę do wiedzy by działać jeszcze bardziej świadomie?

Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś/aś TAK to to szkolenie jest dla Ciebie. Szkolenie ma formę interaktywną, włączającą uczestników do przebiegu spotkania.

Szkolenie poprowadzi Karolina Flacht z Fundacji Motywacja i Działanie. Przez 7 lat koordynowała dwoma Lokalnymi Centrami Wolontariatu. Na co dzień psychoterapeutka w swojej ulubionej dziedzinie uzależnień. Terapeuta Motywujący Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej. W czasie pandemii pracuje jako osoba w telefonie pomocy psychologicznej udzielająca pomocy i wsparcia mieszkankom i mieszkańcom naszego województwa.

Szkolenie online odbędzie się 3 czerwca 2020 roku o godzinie 17:00 i potrwa 90 minut.

Korzystamy z platformy CLICKMEETING i obowiązuje nas limit uczestników/uczestniczek. Osoby, które wypełnią formularz https://bit.ly/3d24kcq otrzymają potwierdzenie z naszej strony i link do spotkania drogą mailową.

Szkolenie organizowane jest w ramach Programu Korpus Solidarności.