Wolontariat od pierwszego wejrzenia? To jest możliwe!

Szybka Randka z Wolontariatem 
 12 kwietnia (czwartek)
Restauracja Gruzińska Chinkalnia, ul. Śląska 9, godz. 17:00

 

Przyjdź, porozmawiaj, poznaj ludzi i znajdź działanie, które Cię kręci. Osobom, którym aktywność wolontariacka przypadnie do gustu podpowiemy w jak można się zaangażować. Aktywiści z krwi i kości, gotowi rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na każde pytanie, czekają. Będziesz miał okazję spotkać i porozmawiać z wolontariuszami działającymi w bardzo różnych obszarach. Obserwuj wydarzenie na FB a poznasz ich sylwetki. 

Każdy uczestnik będzie mieć 5 min na rozmowę z wolontariuszem. Po tym czasie nastąpi zmiana i będzie można rozpocząć pogawędkę z kolejną osobą. Po zakończeniu takiej „rundki” będzie możliwość dłuższej rozmowy. Wszystkim uczestnikom zapewniamy dobrą atmosferę, jak to zwykle bywa na randce. 

Nieważne ile masz lat, czy jesteś uczniem, studentem, pracujesz lub nie. Przyjdź na Randkę z Wolontariatem, porozmawiaj z wolontariuszami i sprawdź czy wolontariat to jest to!

Szybka Randka z Wolontariatem to niezobowiązujące spotkanie, nie obowiązują zapisy. Jeśli ci się spodoba i będziesz gotowy, możesz zacząć działać i nawiązać bliższą relację.