Wyjazdy na EVS: Niemcy i Węgry!

Wakacje tuż, tuż… a po wakacjach może ich przedłużenie i wyjazd na Wolontariat Europejski (EVS)?

Jeśli chcecie wziąć udział w projekcie, który umożliwi Wam poznanie nowej kultury, języka i ludzi, nabywanie i rozwijanie kompetencji – aplikujcie na EVS! Mamy do zaoferowania dwa projekty w ramach programu Erasmus+. Są one dofinansowane, więc uczestnicy mają zapewnione zakwaterowanie, kieszonkowe, pieniądze na wyżywienie, zwrot kosztów podróży, ubezpieczenie CIGNA i kurs językowy.

Pierwszy projekt dotyczy wyjazdu na EVS na 10 miesięcy i działania w przedszkolu GREEN GARDEN w Szekszerd (Węgry). Na pewno jest to świetna opcja dla osób, które swoją przyszłość wiążą z pracą z dziećmi i chcą zdobyć doświadczenie. Ale nie tylko dla nich – bo aplikować może każdy w wieku od 18 do 30 roku życia, bez względu na wykształcenie. Liczy się przede wszystkim Wasza motywacja i chęć do działania! 😉 Początek projektu: wrzesień 2017.

Drugim projektem jest roczny EVS w organizacji pozarządowej w GREIFSWALD (Niemcy). Wolontariusz miałby szansę poznania niemieckich organizacji, sposobu ich funkcjonowania, pracy ze społecznością lokalną, możliwość prowadzenia własnych warsztatów. Początek projektu: wrzesień 2017.

Napiszcie do nas, aby zapytać o szczegóły: evs@polites.org.pl!