Przekaż nam 1 %

02-03-2021

Przekaż 1 % podatku Stowarzyszeniu POLITES wpisując w pit nasz numer
KRS 0000134083, lub rozlicz PIT szybko i bezpłatnie TUTAJ.

Dlaczego warto przekazać 1 % Stowarzyszeniu POLITES?

Od ponad 18 lat Stowarzyszenie POLITES rozwija wolontariat i aktywność społeczną w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim. Prowadzimy Regionalne Centrum Wolontariatu, łączymy tych, którzy potrzebują wsparcia z tymi, którzy chcą pomagać. Gościmy wolontariuszy europejskich, współpracujemy ze szkołami i przedszkolami. Wspieramy wolontariuszy w zdobywaniu kompetencji, szkolimy pracowników instytucji i organizacji pozarządowych. Razem z wolontariuszami programu Pierwsza Pomoc w Lekcjach pomagamy dzieciom radzić sobie z trudnościami i nauką przedmiotów szkolnych.
Łączymy ludzi we wspólnym działaniu, reagujemy na bieżące potrzeby i problemy. Od marca 2020 roku w ramach akcji pomocy mieszkańcom podczas pandemii #SzczecinPomaga koordynujemy grupą 400 wolontariuszy, którzy pomagają seniorom, osobom z niepełnosprawnościami i osobom na kwarantannie. Naszą misją jest budowanie społeczeństwa obywatelskiego, przez codzienne działania i wspieranie ludzi, którzy są i chcą być aktywni.

100 % nas za 1 % od Was

PS. W październiku minionego roku stuknęła nam 18stka. Chociaż nie było sprzyjających okoliczności do świętowania zapraszamy do wyrażenia uznania z osiągnięcia pełnoletności Stowarzyszenia POLITES i naszej działalności na rzecz budowania społeczeństwa obywatelskiego. Na 18stkę życzymy sobie więcej samowystarczalności, a Twój 1 % będzie pomocnym podarunkiem.