Dołącz do nas

01-01-2010

Wszystkich, którzy nie zgadzają się ze słowami Kubusia Fatalisty, że “trzy czwarte życia trawi się na chceniu bez uczynków” i chcieliby swoje chęci przekładać na konkretne działania zapraszamy do współpracy. Wciąż zamierzamy się rozwijać i szukamy ludzi z własnym spojrzeniem i pomysłami na to, co można zmieniać wokół nas.

Oferujemy: 

Projekty lokalne
Różnego typu działania, które małymi krokami zmieniać będą oblicze Szczecina i regionu, małe projekty o dowolnej tematyce. To działanie uczy umiejętności organizatorskich, uczy odpowiedzialności, uczy wypełniania formularzy wniosków o dofinansowanie w różnych programach i instytucjach.
Wymiany młodzieży, międzynarodowe projekty edukacyjne
Świetna okazja, by ze swoimi znajomymi pojechać do innego kraju albo zaprosić swoich rówieśników z zagranicy i wspólnie przez tydzień czy dwa pracować i uczyć się nieformalnie zgodnie z przygotowanym wcześniej harmonogramem. Wymiany to świetna okazja, by budować międzynarodowe znajomości, ale też uczyć się odpowiedzialności, samodzielności, pracy w zespole i radzenia sobie z całkiem sporymi pieniędzmi.

Jeśli masz pytania:
skontaktuj się z nami mailowo biuro@polites.org.pl. 

Roczna składka członkowska wynosi 60,00 zł.