Rekrutacja na wolontariat międzynarodowy! Europejski Korpus Solidarności

25-03-2019

Wolontariusze i wolontariuszki, podróżnicy i podróżniczki, ciekawe świata i gotowe do działania osoby!

 

Dzisiejsza informacja dotyczy prowadzonych rekrutacji – na projekty wolontariatu międzynarodowego w ramach Programu Europejski Korpus Solidarności (strona internetowa). Zachęcamy osoby zamieszkałe w Polsce, w wieku 18-30 lat.

  • Słoweńska organizacja, z siedzibą w Skofja Loka, poszukuje wolontariuszki/ wolontariusza na projekt wolontariatu międzynarodowego w ramach Programu Europejski Korpus Solidarności (Facebook) trwający od sierpnia 2019 roku do czerwca 2020 roku.

Wolontariuszka/ wolontariusz ma do wyboru dwa stanowiska: 

📌 w dziennym centrum dla dzieci i młodzieży,
📌 w dziennym centrum dla rodziców z uzależnieniami i osób z niepełnosprawnością psychiczną.

WIĘCEJ INFORMACJI W INFO-PACKU. Jeśli jesteś zainteresowany/ zainteresowana, a chciałbyś/ chciałabyś dopytać o szczegóły przed złożeniem aplikacji – napisz do nas: biuro@polites.org.pl.

Termin zgłoszeń: 15 kwietnia 2019 (obowiązuje kolejność zgłoszeń – im szybciej, tym lepiej).

 

  • Włoska organizacja, z siedzibą w Rieti, poszukuje wolontariuszki/ wolontariusza w wieku 18 – 30 lat na projekt wolontariatu międzynarodowego w ramach Programu Europejski Korpus Solidarności (Facebook) trwający od października/ listopada 2019 roku do października/ listopada 2020 roku.

📌 Szczegóły dotyczące zadań wolontariusza/ wolontariuszki i procesu rekrutacji (w tym terminu zgłoszeń) – prosimy o skontaktowanie się z koordynatorką projektu Noemi pod adresem E-mail: noemifiorillo@gmail.com.

 

Projekty są dofinansowane, co oznacza, że wolontariuszka/ wolontariusz ma zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie, comiesięczne kieszonkowe, zwrot kosztów podróży, kurs językowy.

Informacje o powyższych projektach i Europejskim Korpusie Solidarności: prosimy o kontakt z Eweliną Sobecką, biuro@polites.org.pl.

Zapraszamy na naszego bloga o wolontariacie międzynarodowym: http://polites.strikingly.com.