Czy masz plan na wolontariusza? – Jak zaplanować dobrą współpracę z wolontariuszem w organizacji

17-10-2019

Centrum Wolontariatu zaprasza na bezpłatne szkolenie dla koordynatorów wolontariuszy oraz osób współpracujących z wolontariuszami:

Czy masz plan na wolontariusza? – Jak zaplanować dobrą współpracę z wolontariuszem w organizacji.

29 października (wtorek)  godz. 16:00-19:00

Formularz zgłoszeniowy na szkolenie znajduje się TUTAJ

Szkolenie poprowadzi Ewelina Putresza.

Celem szkolenia jest wspólne zastanowienie się nad rolą wolontariusza w organizacji, określenie potrzeb i możliwości swojej organizacji w kontekście współpracy z wolontariuszami. Czy jesteśmy gotowi na przyjęcie wolontariusza? Jakie zadania mógłby wykonywać, czy jest miejsce na jego własne inicjatywy?

Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli organizacji/instytucji ze Szczecina (w przypadku wolnych miejsc również spoza Szczecina). Warsztat odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenia POLITES, ul. Dworcowa 19/205, Szczecin.  

 

Ewelina Putresza – trenerka biznesu, prowadzi szkolenia z zakresu: wolontariatu, zarządzania wolontariuszami, wprowadzaniem zmiany, budowania zespołu oraz kreatywności, zarówno na poziomie lokalnym jak i międzynarodowym. Od 2007 r. członkini oraz pracowniczka Stowarzyszenia POLITES. Przez około 7 lat pracowała w działającym przy Stowarzyszeniu, Regionalnym Centrum Wolontariatu, tworząc liczne programy i projekty dotyczące wolontariatu. W latach 2015-2019 kierowniczka Wolontariatu Europejskiego w ramach Programu ERASMUS+ Młodzież, realizowanego w Stowarzyszeniu.