Warsztat online dla wolontariuszy| Wsparcie osób z niepełnosprawnościami

9 czerwca (środa) 17:00-19:00 platforma Zoom

Zapraszamy wolontariuszy i wszystkie osoby, które myślą o wolontariacie na rzecz osób z niepełnosprawnościami, na warsztat online dot. wsparcia osób z niepełnosprawnościami. W trakcie warsztatów dowiecie się więcej na temat poszczególnych typów niepełnosprawności i czym się charakteryzują. Porozmawiamy o ograniczeniach wolontariusza jakie mogą się pojawić w kontakcie z osobą ze szczególnymi potrzebami. Spróbujemy się przyjrzeć obrazowi osoby z niepełnosprawnością, panujących w społeczeństwie stereotypach, podejściu innych osób i trudnych sytuacjach z tym związanymi. To wszystko w formie interaktywnych warsztatów i ciekawych ćwiczeń!

Spotkanie będzie miało charakter warsztatowy. Stosowane będą metody aktywizujące. Uczestnictwo w spotkaniu wiąże się z aktywnym udziałem.

Aby zgłosić się na warsztat wystarczy wypełnić Formularz zgłoszeniowy

Warsztat poprowadzi Aleksandra Furmańska: studentka piątego roku psychologii w Poznaniu, pochodzi ze Szczecina. Na studiach skończyła specjalizację z kryminologii i kryminalistyki oraz doradztwo personalne, interesuje ją także diagnoza. W czasie wolnym interesuje się podróżami i historią, czyta książki, a czasami maluje. 

Zobacz również