Wolne miejsca na międzynarodowe szkolenie z kreatywności we Włoszech

Stowarzyszenie POLITES zaprasza chętnych do wzięcia udziału w projekcie:

Creativity At Work

Stowarzyszenie POLITES ze Szczecina i Alouanur Associazione di Torino  organizują międzynarodowe szkolenie dotyczące kreatywności.

Szkolenie odbędzie się w Turynie/okolicach we Włoszech w dniach 12 -19 lutego 2011. 

Koszty szkolenia pokryte są z funduszy unijnych. Uczestnicy płacą jedynie 30 % kosztów podróży.Koszt noclegu i wyżywienia pokryte zostaną ze środków unijnego programu Młodzież w działaniu.

Tematem szkolenia jest kreatywność w pracy, projektach i w działaniu. Celem szkolenia jest wzbogacenie uczestników o metody pobudzające kreatywne myślenie, zidentyfikowanie barier w twórczym myśleniu i przećwiczenie kreatywnych sposobów rozwiązywania problemów.

Szkolenie poprowadzą Virginia Bertelli, Antonella Aduso i Sławomir Muzioł. 

Szkolenie prowadzone w języku angielskim.Szkolenie prowadzone metodami aktywnymi to świetna okazja do zdobycia nowej wiedzy, umiejętności i nowych znajomości a także do świetnej zabawy. Uczestnicy otrzymają oficjalne certyfikaty typu Youthpass, poświadczające udział w projekcie organizowanym w ramach programu Młodzież w działaniu jednego z głównych programów edukacyjnych Komisji Europejskiej Dyrektoriatu Generalnego Edukacja i Kultura.

Szkolenie prowadzone będzie metodami aktywnymi i opartymi na zasadach edukacji poza-formalnej. Udział w nim weźmie kilkanaście osób z różnych krajów europejskich.

Stowarzyszenie POLITES poszukuje chętnych do wzięcia udziału w szkoleniu: osoby zainteresowane proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres: slawomir.muziol@gmail.com 

Co powinno zawierać zgłoszenie:   Imię, Nazwisko, dane kontaktowe, profil kandydata do wzięcia udziału w szkoleniu, umotywowanie chęci uczestnictwa w projekcie.

Wymagana dobra znajomość języka angielskiego (stopień komunikatywny).

Zobacz również
Przejdź do treści