Warsztaty zimowe – CULTURE SHAKE 2019

09-01-2019

 

Jesteś gotowy na shake kulturowy? My tak… i czekamy właśnie na ciebie 😉

 

Serdecznie zapraszamy młodzież w wieku 14-16 lat na zajęcia kulturowe, językowe, kreatywne i naszym zdaniem najlepsze w Europie, bo prowadzone przez wolontariuszy europejskich programu Erasmus+ z Gruzji, Ukrainy, Niemiec i Słowacji. 

Jesteś aktywny? Chcesz poznać nowych ludzi? Chcesz spróbować nowych rzeczy i zdobyć nowe umiejętności? Chcesz podszkolić swój angielski? I wreszcie: znajdziesz trochę czasu podczas ferii zimowych? Jeśli tak dołącz do nas! Warsztaty zimowe CULTURE SHAKE 2019 to mix gier, warsztatów kreatywnych, poznawania nowych krajów i kultur – wszystko po angielsku. Warsztaty przeznaczone są dla młodzieży w wieku od 14 do 16 lat. Zapraszamy w dniach 28 stycznia – 1 lutego (pierwszy turnus) oraz 4 – 8 lutego (drugi turnus) od godziny 10.00 do 15.00.

Opłata – 120 zł za turnus (w tym poczęstunek, materiały, ubezpieczenie).
Zajęcia odbywają się w siedzibie Stowarzyszenia POLITES (ul. Dworcowa 19/205).

Masz pytania? Zadzwoń 91 450 11 46 lub napisz biuro@polites.org.pl.

Zanim podejmiesz decyzję zapoznaj się, wraz z opiekunem, z umową uczestnictwa: UMOWA UCZESTNICTWA CULTURE SHAKE 2019. A potem wypełnijcie formularz zgłoszeniowy FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY CULTURE SHAKE 2019. Przynieście go do nas osobiście lub wyślijcie na adres biuro@polites.org.pl. Zanim dokonacie wpłaty –  skontaktujcie się z nami.

Działanie jest realizowane w ramach Programu Erasmus+ Wolontariat Europejski oraz przy wsparciu Miasta Szczecin.

Do usłyszenia i zobaczenia,
zespół CULTURE SHAKE